Розвиток хімічної промисловості дав людям багато нових синтетичних матеріалів. Одним з таких матеріалів є спінений поліетилен, або, як його ще називають, піно поліетилен.

Виготовляють спінений поліетилен дуже простим способом - змішують поліетилен високого тиску, вогнегасні добавки, антипірени та барвники. В результаті такого змішування і утворюється спінений поліетилен - щільний шар поліетилену з бульбашками повітря всередині.

Спінений поліетилен та його види

Існує два види спіненого поліетилену - фізично зшитий (так званий газонаповнений) та хімічно зшитий. Існує також спінений поліетилен на основі алюмінієвої фольги - фольгований пінополіетилен.

Спінений поліетилен має хороші фізико-механічні властивості, такі як висока щільність та міцність, хороша теплопровідність.

Так, фольгований спінений поліетилен часто використовують як утеплювач. Попри свою невелику товщину фольгований пінополіетилен , за рахунок своєї фольгової основи добре відображає теплове випромінювання. Таким чином використовуючи лист спіненого поліетилену з фольговою основою можна заощаджувати та скеровувати тепло, яке розсіюється, у приміщення.

Спінений поліетилен ефективний полімер

Спінений поліетилен є одним із найефективніших та недорогих полімерів. Структура спіненого поліетилену надає йому міцності та легкості при обробці. Завдяки пухирцям повітря всередині спінений поліетилен характеризується високою теплопровідністю. Також спінений поліетилен має чудові абсорбуючі властивості, тобто може затримувати на собі дрібне сміття та пил. Та на відміну від звичайного поліетилену, не прилипає до поверхонь.

Використання спіненого поліетилену

Найчастіше спінений поліетилен використовують як пакувальний матеріал. Завдяки своїй м'якості та еластичності він легко гасить удари, що досить важливо, наприклад, при транспортуванні меблів, скляних чи керамічних виробів.

Також спінений поліетилен використовують як підкладку для підлоги. Він робить підлогу рівнішою та добре зберігає тепло. Ще спінений поліетилен використовують як ізоляційний матеріал. Він досить зручний, тому що добре зберігає тепло, має властивість поглинати вологу, збирати на себе дрібне сміття, не гниє та не розкладається під дією ультрафіолетового проміння.

Спінений поліетилен широко використовують в Україні, адже це зручний та недорогий матеріал.

Компанія «Альбус» займається реалізацією продуктів зі спіненого поліетилену. Наші товари стануть в нагоді в спорті, рекламі, комерції, побуті і т.д. Загалом, в найрізноманітніших галузях промисловості.

Найчастіше спінений поліетилен - це матеріал для упаковки товарів. Він є альтернативою гофрокартону, повітряно-бульбашкової і звичайної плівки.

Переваги спіненого поліетилену

Переваг у цього матеріалу більш ніж достатньо. Спінений поліетилен абсорбує на собі пил і багато дрібних речовини. Він не прилипає до поверхні, він м'який, гнучкий, стійкий до вологи і ультрафіолету, нейтральний до хімічних речовин. Поліетилен досить легкий, це спрощує його транспортування. Це недорогий, але при цьому, якісний матеріал.

Якщо Вам необхідно облаштувати спортивні будівлі, - наші товари стануть для Вас незамінними помічниками. Якщо Вам потрібна реклама, то у нас є рекламні пневмоконструкції, банери, реклама на транспорті. Навіть якщо Ви фахівець в сфері ортопедії та протезування, нам є, що Вам запропонувати.

Спінений поліетилен - найкраща упаковка

Спінений поліетилен стане у нагоді для упаковки різноманітних товарів, для тентових конструкцій (автомобільні тенти, модульні тентові конструкції, палатки, навіси, маркізи, каркаси); для надувних конструкцій (пневмоконструкції, гірки); для облаштування басейнів (надувні, каркасні).

«Альбус» - це поєднання якості, ціни, і функціональності. Вибирайте краще, не бійтеся бути успішними!

Дитяче покритя

Дитяче покриття

Захищає Ваших дітей від травм та легко чиститься

Детальніше...
Ложемент

Ложементи

Захистить Вашу продукцію та надасть їй індивідуальності

Детальніше...
Татамі для східних єдиноборств

Татамі

Ідеальне покриття для занять єдиноборствами

Детальніше...
Пластазот

Пластазот

Найкращий варіант для використання в ортопедії

Детальніше...
Наші клієнти

динамо волин2 logo spartak закарп

Про нас

Львівське приватне підприємство “АЛЬБУС” існує з 2004 р.

 

Основним видом діяльності є реалізація вспіненного поліетилену таких марок PE, EVA, CR-неопрен і виробів з них.

 

Індивідуальні рішення для кожного клієнта. 

Напишіть нам
Контакти

Альбус

ico adressм.Львів
вул. Тракт Глинянський, 34

ico mailalbus@albus.lviv.ua

ico phoneТелефон
+38 (032) 224-00-03
+38 (097) 57-41-224

Google+ Albus

Альбус

 

Виникли запитання?

Дзвоніть нам за телефонами

+38 (032) 224-00-03
+38 (097) 57-41-224

CLOSE