Спорт продовжує життя. Спорт покращує самопочуття. Спорт - наш вірний друг. У всьому цьому навіть ніхто не сумнівається. Вести здоровий спосіб життя сьогодні модно, легко і необхідно. Дітям з раннього дитинства батьки прищеплюють любов до спорту. Когось «віддають» на бокс, когось на футбол або карате. Напевно, немає дитини, яка б не займався чимось корисним.

Але, спорт іноді й калічить дітей. Скільки разів наші малюки поверталися з розтягнутою ногою, розбитим коліном або синцями на тілі. Багато батьків після цього забороняють дітям ходити на заняття. Але, щоб мінімізувати травми є багато різних способів. Сучасні спортзали облаштовують надійним обладнанням. Краще підлогове покриття для спортзалів, міцні спортивні мати і якісні товари роблять заняття спортом приємним захопленням.

Найчастіше травми отримують в результаті стрибків, при падінні. Поширені травми серед таких видів спорту: гімнастика, різні види боротьби і стрибки. Падінь тут не уникнути ніяк. А от травм уникнути можна.

Гімнастичні доріжки Гімнастичні доріжки

Як правило, серйозні удари спортсмени отримують через неякісний захист. Тобто, через неякісні покриття і гімнастичні мати.

Гімнастичні мати своїм зовнішнім виглядом нагадують звичайні спальні матраци. Вони створені для того, щоб пом'якшити і мінімізувати удари. Гімнастичні мати виготовляють із спеціальних синтетичних матеріалів, які значно спрощують падіння.

Якісне покриття для спортзалів, гімнастичні доріжки спрощують і вдосконалюють спортивні заняття. Багато спортзали та тренувальні клуби використовують для своєї роботи ці речі. Сьогодні багато людей стелять гімнастичні мати і в себе вдома. Адже, діти грають і стрибають, при цьому постійно стикаючись з забоями, травмами.

Спорт - заняття не з простих. Воно вимагає багато зусиль і багато часу. Іноді багато жертв. Щоб не припиняти займатися улюбленою справою через багатьох неприємних моментів, треба їх запобігати. Займатися гімнастикою треба, ходити на карате, боротьбу також. А синців і подряпин не слід боятися, - до перемоги шлях легким не буває. Головне, що від серйозних трав Ви надійно «заховані».

Гімнастичні та акробатичні доріжки виготовляються із високоякісного хімічно сшитого вспіненого поліетилену методом газової ламінації.

Доріжки можуть бути виготовлені будь-якої довжини, товщиною від 2 до 8см. Також доріжки можуть бути ламіновані ворсолітовим покриттям.

Колір синій і бронзовий

Дитяче покритя

Дитяче покриття

Захищає Ваших дітей від травм та легко чиститься

Детальніше...
Ложемент

Ложементи

Захистить Вашу продукцію та надасть їй індивідуальності

Детальніше...
Татамі для східних єдиноборств

Татамі

Ідеальне покриття для занять єдиноборствами

Детальніше...
Пластазот

Пластазот

Найкращий варіант для використання в ортопедії

Детальніше...
Наші клієнти

динамо волин2 logo spartak закарп

Про нас

Львівське приватне підприємство “АЛЬБУС” існує з 2004 р.

 

Основним видом діяльності є реалізація вспіненного поліетилену таких марок PE, EVA, CR-неопрен і виробів з них.

 

Індивідуальні рішення для кожного клієнта. 

Напишіть нам
Контакти

Альбус

ico adressм.Львів
вул. Тракт Глинянський, 34

ico mailalbus@albus.lviv.ua

ico phoneТелефон
+38 (032) 224-00-03
+38 (097) 57-41-224

Google+ Albus

Альбус

 

Виникли запитання?

Дзвоніть нам за телефонами

+38 (032) 224-00-03
+38 (097) 57-41-224

CLOSE