Спортивні мати або тренувальні мати є обов'язковим атрибутом будь-якого залу, в якому здійснюються заняття спортом. Спортивні мати використовують в спортзалах, школах, фітнес-клубах, тренувальних клубах, в дитячих садках, а тепер ще стало модним мати їх вдома. Вони дозволяють максимально вберегтися на заняттях спортом, запобігти отриманню травм. Ви можете як самі займатися на них фізкультурою, спортом або гімнастикою так і поставити їх в дитячій кімнаті щоб уберегти свою дитину від травм і пом'якшити удари при падіннях. Спортивні мати знижують до мінімуму травмонебезпеку при падіннях дорослих і дітей.

Основною відмінністю спортивних матів від інших видів татамі - відсутність замків пазл, виготовлений чохол з ПВХ тканини методом термічної спайки. Щільність наповнення таких матів - середня (100 - 140 кг / м3).

Спортивні мати - основні якості:

  • зносостійкість покриття;
  • оптимальне співвідношення щільності і жорсткості.
  • спортивні мати володіють приємним зовнішнім виглядом і довговічні (служать 10 і більше років).

Татамі для дзюдо Татамі для карате

При виготовленні гімнастичних матів ми використовуємо тільки екологічно чисті, міцні, сертифіковані, високотехнологічні та якісні матеріали.

Спортивні мати для боротьби

Спортивні мати для боротьби виготовляються розміром 1м х 2м х 5см. Даний вид покриття ідеально розрахований для занять з вільної та класичної боротьби.

Такі спортивні мати випускаються в листах 1м х 2м. і обов'язково виготовляється додатково чохол, або покришка з ПВХ тканини. Покришка виготовляється будь-яких форм і кольорів. Можливість нанесення реклами.

Гімнастичні доріжки використовуються в різних залах. Вони прості в монтажі і не вимагають спеціального кріплення. Гімнастичні і акробатичні доріжки можуть бути використані як для виступів, так і для тренувань. Виріб повністю відповідає всім вимогам (що стосуються певних норм і безпеки спортсмена).

Спортивні мати та гімнастичні доріжки компанії Альбус

Компанія "Альбус" виготовляє гімнастичні доріжки та спортивні мати будь-якої довжини, товщиною від 2 до 8 см. Також доріжки можуть бути ламіновані ворсолітовим покриттям. Доріжки виготовляються з високоякісного хімічно зшитого поліетилену методом газової ламінації.

Компанія "Альбус" представляє великий вибір гімнастичних, акробатичних доріжок та спортивних матів для безпечних занять. Всі вироби супроводжуються гарантією виробника. Ми використовуємо тільки екологічно чисті, міцні, сертифіковані, високотехнологічні та якісні матеріали.

Дитяче покритя

Дитяче покриття

Захищає Ваших дітей від травм та легко чиститься

Детальніше...
Ложемент

Ложементи

Захистить Вашу продукцію та надасть їй індивідуальності

Детальніше...
Татамі для східних єдиноборств

Татамі

Ідеальне покриття для занять єдиноборствами

Детальніше...
Пластазот

Пластазот

Найкращий варіант для використання в ортопедії

Детальніше...
Наші клієнти

динамо волин2 logo spartak закарп

Про нас

Львівське приватне підприємство “АЛЬБУС” існує з 2004 р.

 

Основним видом діяльності є реалізація вспіненного поліетилену таких марок PE, EVA, CR-неопрен і виробів з них.

 

Індивідуальні рішення для кожного клієнта. 

Напишіть нам
Контакти

Альбус

ico adressм.Львів
вул. Тракт Глинянський, 34

ico mailalbus@albus.lviv.ua

ico phoneТелефон
+38 (032) 224-00-03
+38 (097) 57-41-224

Google+ Albus

Альбус

 

Виникли запитання?

Дзвоніть нам за телефонами

+38 (032) 224-00-03
+38 (097) 57-41-224

CLOSE