Карате, тхеквандо, кікбоксинг, дзюдо, айкідо, джиу-джитсу, бойовий гопак, - всі ці види об'єднує спорт. Всі заняття, відповідно, проводяться в спортзалі. Покриття в цих приміщеннях повинне витримувати різні навантаження, при цьому, не втрачаючи своїх спортивних властивостей. Замінити спортивні мати будь-яким матеріалом ми не можемо, покриття для спортзалів має захищати від травм, не створювати незручностей під час боротьби чи гри.

Від того наскільки добре продумане і виконане покриття для спортзалів залежить і результат тренувань, подальші ігри та змагання. Ковзання, слизькість і твердість відлякують спортсменів. Всі прагнуть максимальної зручності.

Під час різних видів боротьби покриття для спортзалів має виконувати наступні функції:

  • захисну (при падінні, стрибках пом'якшувати удари, унеможливлювати травми);
  • практичну(покриття для спортзалів не має бути слизьким, не має бути занадто м'яким чи твердим, спортсмен повинен почувати себе зручно під час змагання;)
  • надійність (покриття не повинне знищитися чи порватися після кількох занять).

Доволі поширеним та популярним видом покриття для спортзалів є татамі. Татамі - це спортивні мати, які складаються з кількох частин. Їх вигляд нагадує пазли. Така структура дозволяє з легкістю транспортувати покриття, без проблем очищувати його.

Татамі, як правило, вологотривкі. Їх поверхня не є слизькою, це полегшує людям заняття спортом. Татамі не деформуються, бруд та сміття на них не скупчується.

Облаштовуючи спортивні приміщення з нестандартними розмірами, вибір покриття є особливо важливим. Саме тому сьогодні вибирають саме татамі для різних приміщень та спортзалів.

Татамі виготовлені методом «пазл», їх легко розстелити на будь-якій поверхні. Вони бувають різних розмірів. Татамі, товщиною 2 см використовують для таких видів єдиноборств, як: карате, тхеквандо, кікбоксінг, бойовий гопак. Зазвичай, травми під час цих занять є незначними. Для занять дзюдо, айкідо, джиу джитсу (тут, як правило, більший ризик отримати травму) товщина становить 4 см. Також існують дитячі татамі. Вони значно м'якіші за звичайні, можуть використовуватися для ігор та забавок в домашніх умовах.

Від якісного покриття для спортзалів, безперечно, залежить результат змагань та ігор. Спортсмен, займаючись на зручному покритті, економить енергію, уникає травм та ударів. Зручність та комфорт – це частинки спорту, досягти яких зовсім нескладно.

На сьогоднішній день татамі зі спіненого поліетилену вважається самим ідеальним спортивним покриттям для занять і проведення змагань. ПП «Альбус» реалізує татамі і мати для єдиноборств з 2004р. і заслужило відмінну репутацію як серед спортивних організацій, шкіл, асоціацій, так і серед людей які ведуть активний спосіб життя.

Сировина для виготовлення татамі завозиться з Європи, відповідає всім євростандартам якості, на всю нашу продукцію (татамі, мати, доріжки) маються гігієнічні висновки, що відрізняє нас від азіатських аналогів, а Вас захищає від шкідливих речовин.

Татамі виготовляються:

  • Татамі 1м х 1м х 2см (колір синій, червоний). Дані татамі ідеально підходять для наступних єдиноборств (карате, тхеквандо, і т.д.)
  • Татамі 1м х 1м х 4см (колір червоно -зелений, жовто -зелений). Даний вид татамі ідеально підходить для дзюдо, айкідо і т.д.

Чому потрібно купувати татамі у нас?

Облаштування спортивних будівель - дуже важливий крок. Компанія «Альбус» знає, як зробити заняття спортом улюбленою справою.

У нашому арсеналі є: покриття для спортзалів, гімнастичні мати, спортивні мати, татамі. Загалом, у нас є все, щоб зробити спортивні будівлі красивими, затишними та комфортними.

На сьогоднішній день ми є лідерами на ринку продажів татамі з спіненого поліетилену на території Західної України. Зв'яжіться з нами по телефону +38 (032) 224-00-03 і ми проконсультуємо Вас в будь-яких питаннях, а також розповімо Вам про переваги роботи з нами.

Дитяче покритя

Дитяче покриття

Захищає Ваших дітей від травм та легко чиститься

Детальніше...
Ложемент

Ложементи

Захистить Вашу продукцію та надасть їй індивідуальності

Детальніше...
Татамі для східних єдиноборств

Татамі

Ідеальне покриття для занять єдиноборствами

Детальніше...
Пластазот

Пластазот

Найкращий варіант для використання в ортопедії

Детальніше...
Наші клієнти

динамо волин2 logo spartak закарп

Про нас

Львівське приватне підприємство “АЛЬБУС” існує з 2004 р.

 

Основним видом діяльності є реалізація вспіненного поліетилену таких марок PE, EVA, CR-неопрен і виробів з них.

 

Індивідуальні рішення для кожного клієнта. 

Напишіть нам
Контакти

Альбус

ico adressм.Львів
вул. Тракт Глинянський, 34

ico mailalbus@albus.lviv.ua

ico phoneТелефон
+38 (032) 224-00-03
+38 (097) 57-41-224

Google+ Albus

Альбус

 

Виникли запитання?

Дзвоніть нам за телефонами

+38 (032) 224-00-03
+38 (097) 57-41-224

CLOSE